K1 BELGESİ ÇİLESİ BİTTİ

K1 BELGESİ ÇİLESİ BİTTİ

Bilindiği gibi nakliyat sektörünün en büyük sorunlarından bir tanesi Türkiye genelinde ticari yük taşıyabilmek için K1 Belgesinin zorunlu olmasıdır. K1 belgesinin bir kaç sıkıntısı vardır. Belgeyi alabilmek için istenen tonaja sahip olmak ve belge harcının yüksek olması. Her nakliyatçı kullandığı araç gereği tonajı yakalayamamaktadır. K1 Belgesinin güncel harcının 13.000 TL civarında olması, şahıslarda 25 ton, şirketler 50 ton taşıma şartı da belge alınmasını zorlaştırmaktadır. K1 Belgesi olmadan çalışan nakliyatçılar kantarlardan ve kontrollerden kaçarak çalışmak zorunda kalmaktadır. Yakalandıkların da uygulanan cezalarda ciddi rakamlardadır.

Bu durumda ki nakliyatçılar için L1 Belgesi yeni çözüm yolu olmuştur. K1 belgesinin tüm yetkileri ile aynı olan L1 Belgesi Lojistik firmalara verilmektedir. L1 Belgesi sahibi olan Lojistik firmaları yetkileri gereği bünyelerinde kiralık araç çalıştırabilmektedirler.  Kiralık olarak çalıştırdıkları araçlara da mevcut L1 Belgelerini işletebilmektedirler.

Hal böyle olunca K1 Belgesi alamayan nakliyatçılar çözüm yolu olarak L1 Belgesini kullanmaktadırlar. L1 Belgesine sahip olan firmalarla kiralama yapılarak çözüm üretilmektedir.

L1 Belgesin de çözüm ortağı olarak Rakip Lojistik firması tavsiye edilen bir firmadır. Türkiye’nin her bölgesinde müşteri referansı da verebilmektedir. Masraflar için yapılan ödeme de senetsiz, kefilsiz elden vade ve kredi kartına 9-12 ay taksit imkanı sunmaktadır.

Rakip Lojistik Uluslararası yük taşıma belgesi olan C2 belgesinde de çözüm ortağı olarak destek vermektedir. K1 belgesi alamayan nakliyatçıların en büyük destekçisi olan Rakip Lojistik her gün büyüyerek desteklerine devam etmektedir.

Rakip Lojistik Türkiye’nin her bölgesinde ağını oluşturmuş kurumsal bir firmadır. Nakliyatçılarımızın iş bulması hususunda da destek vermektedir. Nakliyatçıların en büyük sıkıntılarından biri olan iş verip komisyon almak Rakip Lojistik de yoktur. Beraber çalıştığı nakliyatçılara iş vererek komisyonsuz destek olmaktadır.

K1-L1-C2 Belgeleri konusunda Rakip Lojistik firmasından danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Hat : 03123859480

Whatsapp: 03123859480

Web: www.rakiplojistik.com

Ağ : www.kiralikl1belgesi.com

Cep : 05445648556   –   05445648534

Adres : Batıkent / ANKARA

Hem K1 Belgesi, L1 belgesi danışmanlığı konusunda hemde iş alma konusunda Rakip Lojistik firmasının müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Kibar ve tecrübeli müşteri temsilcileri ile sabah 09.00 dan akşam 21.00 a kadar hizmet vermektedirler. Gece acil durumlar için her gün bir nöbetçi personel ile 24 saat destek vermektedir. L1 Belgesi hizmetlerinde güvenle Rakip Lojistik firması ile temas kurabilirsiniz.

admin

Yorumlar (10)

YORUM YAZ
 1. Avatar Mustafa demir diyorki:

  Merhaba istanbul bagcilar da ikamet etmekteyim.belgelerim mevcut olup 2 adet ford transit kamyonetime is bakmaktayim.saygilar

 2. Avatar Hamza AKOĞLU diyorki:

  Selamlar.
  Babama ait bir adet iveco 85/12 120turbo aracı var. Bubaraç ile sadece kendi işini yapıyor. Zaman zaman şehir dışına çıkıyor. Yılda bir kaç kez. Fakat kantardan k 1 belgesi olmadığı için geçemiyor. Bu sebepten dolayı mayıs ve ağustos ayların da k1 belgesi lazım olmakta. Nasıl yardımcı olabilir siniz.
  Selamlar.

  • Avatar admin diyorki:

   Efendim Bize iletişim numaralarından ulaşabilir veya sağ alt kısımda bulunan canlı destek kısmında destek talebinde bulunabilirsiniz.

 3. Avatar Turgut SARI diyorki:

  Merhaba 2 adet mercedes sprinter panelvan aracım var avrupaya çalıştırmak istiyorum yardımcı olmanız mümkün mü?

 4. Avatar Saffet akman diyorki:

  Bu k 1 belgesiyle evden eve eşya taşıya Biliyormuyuz ve araca evden eve logosu yaza biliyormuyuz

 5. Avatar Suvat gümüş diyorki:

  Nevşehir merkezinde kendi 2006 jumbo 4 teker uzun şase uzunluk 4 mt transit kamyonetimle ticari yük ve eşya talımacılığı yapmaktayım yıldızlı K 1 belgem var nevşehir den parça yük ve eşya olursa taşırım ilt 0532 270 66 07 0534 205 53 05 GÜMÜŞ NAKLİYAT

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek