K1 – L1 BELGESİ KİRALAYAN FİRMALAR

K1 – L1 BELGESİ KİRALAYAN FİRMALAR

Nakliyatçılarımızın en büyük problemi olan K1 Belgesinin alternatifi olan Kiralık L1 Belgesi kullanımı ile ilgili bu günkü yazımızda L1 Belgesi kiralayan firmaların tanıtımını yapacağız. Bu firmalar K1 Belgesi yerine L1 Belgesi kiralama konusunda tarafımızca tavsiye edilen firmalardır.

Öncelikli olarak firma araştırması yaparken dikkat etmeni gereken bir kaç husustan bahsetmek istiyoruz. L1 Belgesi olan Lojistik firmaları özmallarının on katı kadar kiralama yapabilmektedir. Kota sorunu yüzünden sürpriz iptallerle karşılaşmamak için özmal sayısı fazla olan güçlü firmaları tercih etmek doğru olacaktır. Kota sorunu olan firmalar müşteriyi kaçırmamak için daha önce yaptıkları belgeleri sizin bilginiz dışında iptal edebilmektedir. Firmalar hakkında araştırma yaparken firmalardan kendi bölgeniz için mutlaka referans isteyin. Her şeyin bir maliyetinin ve fiyatının olduğu gibi bu işlemlerinde bir maliyeti vardır. Piyasa da rakamlar birbirine genelde yakındır. Çok düşük rakamlardan kaçının, bazı firmalar aynı kotayı bir kaç kişiye satarak habersiz iptal yoluna gittikleri için düşük fiyatlar verebilir. Çalışacağınız firmaların mutlaka sabit adresleri olsun. Sıkıntı durumunda muhatabınız olur.

K1 – L1 BELGESİ KİRALAYAN FİRMALAR (tavsiye ettiklerimiz )

  1. RAKİP LOJİSTİK

K1 – L1 Belgesi Kiralayan Firmalardan Rakip Lojistik Ankara merkezli bir firmadır. Yaklaşık 15 yıldır Lojistik sektöründeler. L1 ve N2 Belgesi konusunda hizmet vermektedir. Tecrübeli ve kibar personellerin çalıştığı call center ları mevcuttur. İşlemleri e-devlet ve noter kanalından yapabilmektedirler. Kesinlikle araç satışı ve devri istemezler. İşlemler kiralama mantığıyla yapılır. İşlemleri çok hızlı yapıyorlar, maksimum 1 saatte belge işlemini bitiriyorlar. Tüm Türkiye geneli müşteri referansları var. Kota sorunu yok sektörün en güçlü firmalarından bir tanesi. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Lojistik sektöründe müşterilerine iş imkanı da sağlamaktadır. Rakip Lojistik iletişim bilgileri 0312 385 94 80 Müşteri temsilcileri 0544 564 85 34 ve 0544 564 85 56 www.rakiplojistik.com www.kiralikl1belgesi.com

2. ÖZÇALIŞ LOJİSTİK

Özçalış Lojistik firması Mersin merkezli bir firmadır. Sektörün eski ve güvenilir firmalarındandır. L1 Belgesine ve C2 Belgesine sahiptirler. Kota sıkıntısı olmayan ve binlerle ifade edilen müşteri portföyüne sahiptir. E-devlet ve noterden işlem yapmaktadırlar. Ankara da şubeleri bulunmaktadır. Güvenilir ve fiyat konusunda uygundur. Özçalış Lojistik firması iletişim bilgileri www.kiralikk1belgesi.com müşteri temsilcisi 0541 515 60 85

K1- L1 Belgesi Kiralayan Firmalar içinde bu iki firma da kendisini ispatlamış güvenilir firmalardır. K1 Belgesi yerine kullanılan Kiralık L1 belgesi konusunda bu iki firma ile de çalışabilirsiniz.

 

admin

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek