K1 BELGESİ OLMAYANA BÜYÜK FIRSAT

K1 BELGESİ OLMAYANA BÜYÜK FIRSAT

K1 belgesi küçük ve orta ölçekli nakliyatçılar için büyük bir sorun olmaktadır. Gerek araç sayısı, gerek tonaj gerekse belge harcının yüksek olmasından dolayı nakliyatçılar K1 Belgesi alamıyor. Yetki belgesi olmadan taşımacılık yapmanın cezası da ciddi rakamlar oluşturmaktadır. Bu konuda L1 Belgesi sahibi Rakip Lojistik firması sıkıntı yaşayan nakliyatçıların çözüm ortağı olmaktadır.

L1 Belgesi, K1 Belgesi gibi Türkiye geneli ticari yük taşıma yetkisi veren bir belgedir. L1 Belgesi Lojistik firmalarına verilmektedir. K1 Belgesinde sadece özmal kaydı yapılırken L1 Belgesinde özmal kaydı dışında kiralık araç kaydı da yapılmaktadır. Kayıtlı bulunan özmal aracın aynısı olmak koşuluyla özmalın 10 katı kadar araç kiralanabilmektedir.

Rakip Lojistik firması bünyesinde halen faaliyet gösteren lojistik firmalarına ait L1 Belgesi vardır. Özmal sayısı bakımından Türkiye’nin en güçlü firmalarından dır. Bu işlemler için alınan masrafları uygun fiyata peşin ödeyebildiğiniz gibi kefilsiz, senetsiz elden vade veya kredi kartına 9-12 taksit le ödeme imkanı sunmaktadır.

Araç şahıs adına kayıtlı ise işlemler e-devlet üzerinden yapılıyor. Araç sahibi ilgili bölümden işlemlerini yapıyor Rakip Lojistik firması da harçları ödeyerek aracın sisteme girmesini sağlıyor. Eğer araç şirket adına kayıtlı ise noter kanalı ile kiralama vekaletnamesi çıkartılarak yapılıyor.

Rakip Lojistik

 

İşlemlerin e-devlet üzerinden yapılmasına müteakip ortalama 1 saat içinde belge plaka üzerine işleniyor. İşlemler vekaletname ile yapılmışsa bu süre biraz daha uzun oluyor.

Rakip Lojistik firması bu işlemlerin yapılması esnasında kesinlikle aracın devrini, satışını istemiyor. İşlemler tamamen kiralama mantığı ile yapılıyor.

L1 Belgesi kullanımında çalışacağınız firmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kotası düşük, küçük firmalarla çalışmak risk yaratır. Çalışacağınız firmanın mutlaka sabit adresi olmasına dikkat ediniz. İşlemler yapıldıktan sonra sürprizlerle karşılaşmamak için , belgenizi kiralama süresince rahat rahat kullanmak için Rakip Lojistik firmasını tercih ediniz.

K1 belgesinin alternatifi olan L1 Belgesini Rakip Lojistik firmasından kullanmak için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Tecrübeli ve işinin uzmanı olan müşteri temsilcileri size destek verecektir.

Rakip Lojistik

www.rakiplojistik.com

www.kiralikl1belgesi.com

Batıkent / ANKARA

TEL / WHATSAPP 0312 385 94 80

Müşteri temsilcisi : 0541 515 60 85

 

admin

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek