K1 BELGESİNE ZAM GELDİ

Nakliye sektörünün en büyük sıkıntılarından olan K1 Belgesine zam geldi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı , Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğünce yayınlanan ” Yeniden değerlendirme oranı uygulaması ” konulu genelgesinde K1 Belgesinin ücreti 2019 yılı için 12.373,00 tl olarak belirlendi. Araç Tanıtım Kartı Bedeli de her plaka için 375,00 olarak belirlenmiştir. Bahse konu genelgeye buradan ulaşabilirsiniz.

Nakliye sektörünün en büyük sorunlarından biri olan K1 belgesi çözümünde Rakip Lojistik ücretlerine zam yapmamıştır. K1 Belgesi yerine kullanılan Kiralık L1 Belgesi ile hizmete devam etmektedir. Bilindiği üzere K1 Belgesi kiralanabilen bir belge değildir. Kiralık K1 Belgesi diye bir kavram yoktur, bunun yerine Lojistik firmalarına verilen L1 belgesi kullanılır. Kiralık L1 Belgesi kullanımında da dikkatli olmak gerekir. Çalıştığınız firmanın gücü, dürüstlüğü ve geçmişi önemlidir. Rakip Lojistik firması Türkiye genelinde yaklaşık 2800 müşteri portföyüne sahiptir. Kota sorunu olmayan Rakip Lojistik firması kendisini ispatlamış ve sektörün lokomotifi olmuştur. İşlemlerini 30 dakika içinde gerçekleştiren firma 7/24 hizmet vermektedir. Tecrübeli müşteri temsilcileri ile tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir.

Rakip Lojistik Firması Ankara Merkezli, Tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. İletişim için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Tel : 0312 385 94 80

Cep : 0544 564 85 56

www.rakiplojistik.com

www.kiralikl1belgesi.com

www.kiralikk1belgesi.com

admin

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Avatar Durmuş ALTAŞ diyorki:

    Benim tırım var burdur antalya denizli muğla bölgesi çalışıyorum bende kiralamak istiyorum yıllık mı oluyor fiyat ne kadar

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek