Kiralık K1 Belgesi , Kiralık L1 Belgesi İncelemesi

K1 Belgesi , L1 Belgesi Kiralayan Firmalar ve Kiralık K1 Belgesi , Kiralık L1 Belgesi İncelemesi

Bilindiği üzere ülkemizde ticari yük taşıyabilmek için yetki belgesi alınması zorunludur. Bu yetkiyi K1 Belgesi ve L1 Belgesi vermektedir. K1 Belgesi şahıslar ve küçük işletmelere verilmektedir, L1 Belgesi ise Lojistik firmalarına verilmektedir. Bu iki belge arasına maaliyet, araç sayısı ve park alanı gibi farklılıklar vardır. K1 Belgesi kiralanabilir bir belge değildir. L1 Belgesi ise kiralanabilir bir belgedir. Kiralık K1 Belgesi diye tabir edilen belge aslında Kiralık L1 Belgesidir.

K1 belgesi sahipleri sadece özmal olarak kayıt yaptırabilir. L1 Belgesi sahibi firmalar ise özmal kaydı dışında araç kiralamak suretiyle hizmet verebilirler. Araç kiralayan firma mevcut L1 belgesine bu aracı kayıt yaptırarak çalıştırır.

Bu yazımızda bir kaç tane L1 Belgesi konusunda danışmanlık hizmeti veren firmayı inceleyeceğiz.

RAKİP LOJİSTİK

Firma Ankara merkezlidir. Kurumsal olarak hizmet vermektedir. Özmal ve kota sorunu bulunmamaktadır. Rakip Lojistik Firması nakliye sektöründe güven kazanmış ve K1 Belgesi ve L1 Belgesi konusunda hizmet vermektedir. 7/24 hizmet desteği alabiliyorsunuz. Mesai saatlerinde canlı destek, mesai saatleri dışında internet üzerinden ve whatsapp üzerinden destek vermektedir. Müşteri temsilcileri kibar ve fiyatları uygundur. Kiralık K1 Belgesi ve Kiralık L1 Belgesinde her türlü konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Türkiye genelinde, her bölgede müşteri referansı alabilirsiniz. Bu firmanın internet adresi www.rakiplojistik.com ve whatsapp hattı 03123859480  Ayrıca Bu işlemlerle ilgili detaylı bilgiyi www.kiralikl1belgesi.com adresinden de alabilirsiniz.

 

 

ÖZÇALIŞ LOJİSTİK

Firma Mersin merkezlidir. Ankara’da şubesi bulunmaktadır. Özçalış Lojistik K1 Belgesi Kiralama ve L1 Belgesi Kiralama konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Lojistik ve Nakliyat sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Türkiye geneli ve Uluslararası hizmet vermektedir. Personeli eğitimli ve kibardır. İşlemleri çok hızlı yapmaktadırlar. Türkiye geneli Kiralık K1 Belgesi ve Kiralık L1 Belgesi konusunda binlerce referansa sahiptir. Danışmanlık hizmetleri için www.kiralikl1belgesi.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

SANCAR LOJİSTİK

Bu firmada Mersin merkezli bir firmadır ve Ankara’da şubesi bulunmaktadır. Sektörde yaklaşık 20 yıldır hizmet vermektedir. Firma L1 Belgesi yanı sıra C2 belgesi sahibidir. Hem Türkiye geneli hemde Uluslararası çalışmaktadır. Bu Firmadan K1 Belgesi ve L1 Belgesi yanısıra C2 Belgesi danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Firma kendisini ispatlamış güven konusunda öncü bir firmadır. K1, L1 ve C2 belgesi konusunda danışmanlık almak için www.kiralikk1belgesi.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

www.rakiplojistik.com

www.kiralikl1belgesi.com

www.kiralikk1belgesi.com

Whatsapp / Kurumsal Hat 0312 385 94 80

Müşteri Temsilcileri

0544 564 85 56

0544 564 85 34

K1 Belgesi , L1 Belgesi ve Kiralık K1 Belgesi , Kiralık L1 Belgesi ile Kiralık C2 Belgesi hakkında bilgi almak için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

admin

WhatsApp WhatsApp Canlı Destek